De Nederlandse 3x3 mannen zijn matig begonnen aan de Champions Cup in Bangkok, Thailand. Na een overtuigende winstpartij tegen Oostenrijk verloor het team na verlenging van Servië. Hierdoor hebben de mannen het overleven van de poulefase niet meer in eigen hand.
De opdracht voor morgen is daarom als volgt:
1) Winnen van Madagaskar, dat vandaag maar één wedstrijd speelde en maar nipt verloor van Servië.
2) Afwachten wat er gebeurt bij Servië - Oostenrijk. Wint Servië, dan heeft Nederland aan winst tegen Madagaskar genoeg voor de tweede plaats in de poule. Wint Oostenrijk, dan gaan we naar de rekentafel. Servië scoorde tot nu toe 35 punten, Oostenrijk 34 en Nederland 33.
Worthy de Jong, Bryan Alberts, Dimeo van der Horst en Jan Driessen zouden er daarom goed aan doen de 21 punten aan te tikken tegen de kampioen van Afrika. Daarvoor moet het schot beter vallen dan tegen Servië. Nederland raakte in die wedstrijd slechts 3 uit 17 tweepunters.
Deze website maakt gebruikt van cookies. Bekijk onze privacy verklaring.
Stay up to date!
Abonneer je op onze nieuwsbrieven
Het laatste event news en insider informatie voor scheidsrechters en coaches.
Kies je nieuwsbrief